Parfymflakong silver
2016-07-06
394652
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PARFYMFLAKONG med silverfodral, England, 1900-talets början, Birmingham, A & J Zimmerman, invändigt förgylld, hamrad yta, höjd 7 cm
Flakongen med smärre nagg