Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2016-07-06
394646
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd, AP, färglitografi, bladytan ca 62x73 cm
Smärre veck