Bojan Kina 1900-tal
2016-07-08
394595
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN med LOCK, porslin, Kina, 1900-tal, emaljdekor föreställande lotusblommor, fåglar och kalligrafi, höjd ca 24 cm
Smärre nagg, slitage