Joakim Allgulander
2016-07-06
394554
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad och numrerad Joakim Allgulander, 79/210, grafiskt blad, 36x30 cm, oramad