Madeleine Pyk färglitografi
2016-07-11
394545
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Gondolen", signerad M Pyk, färglitografi, 49x36