Orientmatta Afghanistan
2016-07-07
394535
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Afghanistan, daterad ca 1348/1930, ca 346x245 cm
Jämnt slitage, jämnt blekt