Bordslampa Ekberg
2016-07-06
394531
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOSEF EKBERG, bordslampa, Gustafsberg, sgrafitto, signerad JEkberg Gustafsberg 1918, höjd inkl sockel, ca 37 cm
Glayrskador, glasyrlagningar