Soffa gripsholmsmodell
2016-07-05
394499
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, gripsholmsmodell, 1900-talets mitt, bemålad stomme i lövträ, sitt- och ryggplymåer med senare textilklädsel, höjd 82, längd 125, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage