Vettar
2016-07-06
394478
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VETTAR, 2 st, sjöfågel, 1900-talets mitt, längd ca 32-48 cm
En med spricka på näbben, slitage