Vettar
2016-07-05
394477
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VETTAR, 2 st, sjöfågel, 1900-talets mitt, längd ca 32-48 cm
Färgbortfall, en med smärre skador