Karmstol 1950/60-tal
2016-07-05
394475
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets mitt, ek, röd klädsel, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage