Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Oramad
394457
2016-07-06