ULRICA HYDMAN VALLIEN
2016-07-05
394440
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm
Oramad