LENA A LINDERHOLM
2016-07-06
394439
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm
Oramad