LENA A LINDERHOLM
2016-07-05
394434
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80 x 60,5 cm
Oramad