Jockum Nordström
2016-07-05
394430
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 170/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Oramad