Angelica Wiik färglitografi
2016-07-05
394420
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Motiv med karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm, oramad