Angelica Wiik färglitografi
2016-07-05
394417
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Stjärnfall, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad