Angelica Wiik färglitografi
2016-07-05
394416
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Komposition med trumpetare, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 4/290, ca 43x30 cm, oramad