Oljemålning
2016-07-04
394349
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med eka, signerad L Månsson, olja på duk, ca 53x72 cm
Krackeleringar