Fotpallar
2016-07-04
394325
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTPALLAR, 1 par, 1800-tal, handbroderad sits, höjd 14, 32 x 27 cm
Sprickor, skador, pastellagebortfall