Keshan
2016-12-04
394317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan 1930-tal, medaljong, blommor och palmettslingor på blå botten, 218x136 cm
4:e december
Obetydligt slitage