Takampel 1900-tal
2016-07-04
394314
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, stomme av patinerad mässing, matt glaskupa, höjd ca 60, diameter 52 cm
Visst slitage