Einar Norelius akvarell
2016-07-03
394198
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR NORELIUS (1900-1984): "Ormen slukade min kamrat", signerad E Norelius -24, akvarell, ca 48 x 35 cm
Ram saknar glas, färgrest längs höger långsida