Kristina Kaasic oljemålning
2016-07-03
394185
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KRISTINA KAASIC (Estland, född 1943): "Tomorrow is getting clear", signerad Kaasic, olja på duk, ca 100 x 140 cm, oramad