Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Fartyg i böljande hav, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 45x54 cm
394070
2016-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här