OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling
2016-07-03
394060
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Rakspegeln, signerad och daterad Olle Nordberg 50, olja på duk, ca 65x54 cm