OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling
2016-07-04
394059
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Gårdsstugor, signerad och daterad Olle Nordberg 65, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45x54 cm