Tallrikar 1 par samt stop
2016-08-08
394054
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR 1 PAR samt STOP, Kina, Qianlong, porslin, tallrikarnas diameter ca 23 cm, stopets höjd 14 cm
Nagg, lagningar