Värmefat Kina 1700-tal
2016-08-07
394053
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMEFAT, porslin, Kina, Qianlong, diameter ca 24 cm
Smärre nagg, smärre slitage