Rökelsekar Kina Brons
2016-07-02
393952
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖKELSEKAR, 2 st., brons, Kina, 1800-tal, reliefdekor, höjd 10-15 cm
Lagningar, skador