Canapé
2016-07-02
393948
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CANAPÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, djuphäftad rygg, senapsgul sammetsklädsel, längd 170 cm
Skador, fläckar