Bordslampa
2016-07-02
393905
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, gröntonat etsat glas, figurina med höjd 29, 14x22 cm
Nagg