Nils Forsberg oljemålning
2016-07-02
393899
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NILS FORSBERG (1870-1961): Stilleben med persikor, signerad Nils Forsberg, olja på pannå, 15x22 cm