Börge Mogensen bokhylla
2016-08-07
393898
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 124, bredd 134 cm
Slitage, smärre skador