Landskap med figurer oljemålning
2016-07-02
393889
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, signerad och daterad Ch Rosse -87, olja på duk, ca 30 x 46 cm
Renoverad, krackeleringar