Utdrivandet av Hagar oljemålning
2016-07-02
393886
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Rembrandt: Utdrivandet av Hagar, olja på pannå, ca 34 x 47 cm
Smärre ytskador o färgbortfall