Golvlampa
2016-07-01
393849
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, två ljuspunkter, mässing, fanér med inläggningar, höjd 162 cm
Bruksslitage, något sned