Bruno Mathsson "Eva"
2016-07-04
393845
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm
Bruksslitage, fläckar