Skåp 1800-tal
2016-07-01
393828
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets första hälft, 2-delat, fanér i mahogny, överdel med hyll- och lådinredning, underdel med 3 lådor, höjd ca 226, 120x52 cm, nyckel medföljer
Slitage, senare skiva, lös listdel