Teservis i nysilver
2016-07-01
393804
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TESERVIS, 3 dlr, nyslilver, av Walker & Hall Sheffield, 1920-30-tal, oval form delvis godronnerad dekor, kannans höjd ca 18 cm
Slitage, mindre spricka i kannans knopp