Angelica Wiik färglitografi
2016-07-01
393801
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stockholmsnatt", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 86x58 cm,
oramad