Angelica Wiik litografi
2016-07-01
393800
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 57 x 35 cm