Peter Dahl litografier
2016-07-01
393796
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): (2) ur Fredmans epistlar Baccanal, signerade Peter Dahl , litografier, bladmått, 43x29 cm, oramade