Olle Nordberg
2016-07-01
393780
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Interiör med man, signerad och daterad Olle Nordberg 64, olja på pannå, ca 38 x 46 cm