Bordslampa Allan Ebeling
2016-07-01
393725
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLAN EBELING, bordslampa, lergods, genombruten fot, med dekor av blomsterslingor, glaserad i ljusblått, signerad och daterad Ebelin -12?, total höjd ca 55 cm