Roland Svensson färglitografi
2016-07-01
393717
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärgård, signerad Roland S, 12/200, färglitografi, ca 42 x 29 cm