Kökspall
2016-06-30
393671
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KÖKSPALL, 1950-tal, stålrör och trappsteg, nerfällbar stege, höjd ca 64 cm
Senare bemålning, slitage