Lordring 14 k guld diamanter
2016-07-01
393653
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LORDRING, 14 k guld, 2 gammalslipade diamanter, fasettslipad blå sten, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 4,7 g
Blå sten med hack, skador, slitage