Byrå idegran
2016-06-30
393648
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, idegran, draghandtag i patinerade metall, höjd ca 72, 50x39 cm
Slitage, märken